A Travellerspoint blog

KOKKUVÕTTEKS

snow 0 °C

TAGASI KODUS

Olemegi taas Eestis, kus on nii kole külm, et tõusis väike palavikki. Kuid see võib olla ka emotsioonide rohkusest, millele peab nüüd andma aega, et jahtuda ja teha rahulikult järeldusi.

Meie viimane peatuspaik oli Keenia Peetel Nairobis, kus olime 3 ööd. Nairobis olime juba varem olnud. Esimesel päeval, lennukist maha tulles, tundus see linn räpane ja mahajäänud, kuid nüüd, pärast meie rännakuid mööda tavapärast Aafrikat, tundus linn luksuslik ning see väline sära nii mõttetu ja võlts. Linna minnes pidi ära võtma kõik ehted, isegi abielusõrmuse, sest kuritegevus on suur. Igal juhul igatsesime taga lihtsust ja vaesust, kuid hoolivust.
Taas suurlinnas.JPG

Sellepärast läksimegi pühapäeval koosolekule taas linnast välja. Siin paar pilti ühest koosolekul olijast.
Laps koosolekul.JPG

Laps kooso..mütsiga.JPG

Siin on Tanel ühel piibliuurimisel pärast koosolekut.
Piibliuuri..ähistel.JPG

Piibliuuri..istel 2.JPG

[b]KOKKUVÕTTEKS

Kokkuvõtteks võib öelda seda, et reis andis palju, mille üle järele mõelda. Kasvatas hindamist misjonitöö vastu, õigemini nende ennastsalgavate inimeste vastu, kes tulevad toime uute kommete, olude ja pettumustega ... et olla kasulikud teistele ja Jehoovale. Andis häid eeskujusid. Ja sugugi mitte kõik neist pole täiesti terved. Üks noor misjonärist õde kasutab kuuldeaparaati, teine põeb aastas 10-12 korda malaariat. Kuid nad lähevad edasi ...

Mulle väga meeldis näide, mille üks misjonär tõi kahest veeämbrist. Peremees kannab kaht veeämbrit. Üks on terve ning toob vee alati kohale. Teisel aga on auk sees. Ämber on kurb ja mõtleb, et ta pole kasulik, kuna kohale jõudes on ta alati tühi. Siis vaatab aga peremees, et katkise ämbri rajal kasvavad lilled, mida ta on pidevalt kastnud.

See reiski õpetas seda - ükskõik milliste vigade ja aukudega me oleme, saame olla kasulikud omal väiksel ja vaiksel moel.

Siin on meie reis ka kaardil näha, kuidas see täpselt välja nägi!:
https://www.travellerspoint.com/member_map.cfm?itinid=17616&tripid=17616

Kuid rääkida oleks paljust. Seepärast, kui tahad rohkem kuulda ja näha, tule meile külla. Mõne aja pärast korraldame ka nii Võrus kui Tallinnas ühe õhtu, kus näitame seina peale pilte ja räägime kogemusi. Anname sellest sellel leheküljel teada.
KARIBU SANA! (Oled väga teretulnud! suahiili keeles)
KOHTUMISENI!

Kuningriig..airobis.JPG

Posted by taneliina 06:10 Archived in Estonia

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login